Bobřík informatiky 2015

Ve středu 11. 11. a ve čtvrtek 12.11. se žáci 2. stupně zapojili do celostátní on-line soutěže Bobřík informatiky - předmětové soutěže podporované MŠMT. Soutěžící měli za úkol zodpovědět 15 otázek v časovém limitu 40 minut.
V on-line testu si prověřili logické myšlení, své dovednosti řešení problémů (hádanky, logika, matematické základy informatiky), úkoly byly zaměřeny na digitální gramotnost a informační technologie v každodenním životě, algoritmizaci a programování. Úspěšnými řešiteli se stali:

Kategorie BENJAMÍN

• Ondřej Lukeš (VII. A, 228 bodů)

Kategorie KADET

• Plevač Antonín (IX. A, 212 bodů), Smolařová Barbora, Köllerová Gabriela, Zelenka Aleš, Plevačová Libuše, Reich Lukáš, Štál Jan, Dvořáková Veronika, Strnad Maxim

Maximální počet bodů, který mohl žák získat, byl 240. Úspěšným řešitelem se stal ten, kdo získal 150 bodů. Celkem se zúčastnilo 48 žáků 8. a 9. tříd a 53 žáků 6. a 7. tříd.

Blahopřejeme všem, kterým se podařilo "ulovit" bobříka.