Den Země

Zapojte se do akcí, které se uskuteční na naší škole v souvislosti se Dnem Země.

• Už od roku 1970 se pořádají setkání a výukové programy s cílem podpořit environmentální hnutí.
  • Dnes slaví 22. dubna Den Země víc jak miliarda lidí ve 175 státech světa,  bez ohledu na původ, víru či národnost.

Vynálezy dříve a dnes - soutěžní příspěvky

Výsledky anket

Za nejdůležitější vynálezy jsou považovány počítače, telefony a televize. Zajímavý je také pohled žáků na to, jakým způsobem se lidé chovali k elektrospotřebičům v minulosti a nyní. Jsme rádi, že si uvědomují, že existuje zpětný odběr. Zaznamenali jsme také postřehy týkající se černých skládek, které bohužel i v současné době exisují.

Sběrová akce

Podařilo se nám naplnit sběrný box s použitými bateriemi (cca 25 kg), drobné elektrospotřebiče odešleme po naplnění obou jutových pytlů.

Děkujeme všem, kteří se akce zúčastnili.