Druhé místo v soutěži Přírodní krásy Plzeňska

Přírodní krásy Plzeňska - fotografická soutěž pro děti a mládež od 6 do 15 let

Letos mohli školáci od 1. 9. 2013 do 28. 2. 2014 zasílat své fotografie do již čtvrtého ročníku soutěže. V pátek 4. 4. se uskutečnila vernisáž výstavy nejlepších fotografií (tradičně v Galerii Bílé nároží) a vyhlášení nejlepších fotografů. Za přítomnosti primátora města Plzně Martina Baxy byla oceněna i naše žákyně Eliška Rohrerová (7. A) s fotografií Duha nad přehradou - 2. místo, kategorie Krajina a přírodní zákoutí. Zvláštní cenu udělili pořadatelé také Antonínu Plevačovi (7. A) za foto Probuzení. Gratulujeme! Přijďte se i vy podívat na vystavené fotografie (najdete tam výtvory také dalších našich žáků - Libuše Plevačové, 7. A a Filipa Lišky, 8. B), výstava potrvá do 23. 5. 2014.