Soutěž v recitaci

Školní kolo 46. ročníku Celostátní přehlídky dětských recitátorů se uskutečnilo 1. února.
Nižší počet recitujících byl způsoben zvýšenou nemocností v těchto dnech a nakonec soutěžilo čtrnáct žáků.

• V I. kategorii získala první místo Klára Volfová z II. A, na druhém místě byla Eliška Vojtová z III. B a třetí místo obsadila K. Vlčková z II. A.
  • V II. kategorii byl nejlepším recitujícím Ondřej Veselý ze IV. A, druhé místo obsadil Denis Hošek, také ze IV. A, třetí místo získala Marie Součková ze IV. B.

Podle pravidel soutěže recitující, kteří získali první a druhá místa, budou naši školu reprezentovat v obvodním kole, které se uskuteční 22. února.|