Žák devátého ročníku publikoval v cizojazyčném sborníku

S velkou radostí jsme poštou obdrželi zásilku z Londýna, ve které se nacházel certifikát o účasti v soutěži pro našeho žáka a anglický sborník vítězných žákovských a studentských prací. Radim Vítek (9.B) se před Vánocemi zúčastnil mezinárodní literární soutěže We are writers... in English! pořádané nakladatelstvím Scholastic UK a anglicky napsal originální recenzi na zhlédnutý film. Svůj příspěvek zaslal do soutěže, které se zúčastnili žáci a studenti z Ruska, Rumunska, Polska, České republiky i Slovenska. V konkurenci 550 soutěžních příspěvků se Radim dostal mezi finalisty a jeho text byl proto v knize otisknut. Radimovi moc gratulujeme!